Producenci
Trust Głośniki komputerowe GXT612 Cetic
Opis
Głośniki komputerowe GXT612 Cetic
Zestaw mocnych głośników Bluetooth z kolorowym podświetleniem:
- Potężny dźwięk stereofoniczny o mocy szczytowej 18 W pozwalający w pełni przeżywać gry, muzykę i dużo więcej
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 76% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
- Łączność przewodowa lub bezprzewodowa dzięki Bluetooth i złączu audio 3,5 mm
- Podświetlenie diodami RGB sterowane dotykowo pozwoli nadać sprzętowi własny soczyście kolorowy styl
- Łatwo dostępne sterowanie głośnością oraz wyjście słuchawkowe z przodu obudowy
- Zasilane z USB, więc nie potrzeba gniazdka
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 200 x 85 x 105 mm |
| Waga | 1.138 kg |
| Pozostałe parametry |
|