Producenci
Trust HUB Halyx Fast USB-C czytnik kart
Opis
Hub i czytnik kart Halyx Fast USB-C
Kompaktowy, aluminiowy 3-portowy hub USB z czytnikiem kart (micro) SD i złączem USB-C.
Zwiększ prędkość
Halyx Fast USB-C hub & Card Reader jest w stanie przesyłać dane z prędkością do 5 Gb/s, obsługując karty SD i micro-SD o pojemności do 2 TB - zapewniając, że dane dotrą tam, gdzie powinny, tak szybko, jak to możliwe.
Wielozadaniowość
Trzy porty USB umożliwiają wydajną i efektywną pracę z dowolnymi urządzeniami.
Mały, ale mocny
Aluminiowa obudowa zapewnia trwałość, a kompaktowa konstrukcja oznacza, że możesz szybko i łatwo spakować się i wyruszyć w drogę bez zwiększania wagi swojej torby.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 3 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Nie |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x czytnik kart MicroSD |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 10 x 29 x 114 mm |
| Waga | 46 g |