Producenci
Trust HUB USB-C 5-portowy Halyx
Opis
Trust Halyx Koncentrator USB-C z 5 portami - Silver
- Umożliwia podłączenie do czterech dodatkowych urządzeń USB-C do komputera stacjonarnego lub przenośnego.
- Zapewnia prędkość transferu do 5 Gb/s bez żadnych opóźnień.
- Dodatkowy port zasilania USB-C PD 100 W pozwala na bezproblemowe ładowanie laptopa.
- Kabel USB-C o długości 10 m umożliwia łatwe podłączenie komputera stacjonarnego lub przenośnego.
- Wytrzymała obudowa aluminiowa sprawdzi się zarówno w domu i biurze, jak i w podróży.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 5 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Porty | 5 x USB Type C Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Kolor | Srebrny |
| Długość przewodu | 10 cm |
| Wymiary | 16 x 127 x 32 mm |
| Waga | 81 g |