Producenci
Trust HUB USB HALYX 7 portów
Opis
Halyx 7-portowy koncentrator USB 3.2 Gen1
Stylowy aluminiowy koncentrator USB dodaje do komputera 7 dodatkowych portów USB-A z prędkością 5 Gb/s.
Siódme niebo
Siódemka to naprawdę szczęśliwa liczba dla Halyx - podłącz do 7 urządzeń USB do komputera lub laptopa i skorzystaj z poręcznego portu zasilania USB-C, gdy potrzebujesz dodatkowego doładowania.
Cała naprzód!
Nie marnuj czasu - dzięki wysokim prędkościom transferu do 5 Gb/s, Halyx umożliwia błyskawiczne przesyłanie plików.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 7 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 7 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type A Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 156 x 33 x 16 mm |
| Waga | 108 g |
| Pozostałe parametry | Długość przewodu: 80 cm |