Producenci
Trust Hub 4 portowy HALYX USB 3.2
Opis
Hub 4 portowy HALYX USB 3.2
Stylowy aluminiowy koncentrator USB dodaje do komputera 4 dodatkowe porty USB-A o prędkości 5 Gb/s.
- Dodaj 4 dodatkowe porty USB-A do komputera za pomocą jednego portu USB-A
- Obsługuje transfer danych z prędkością do 5 Gb/s przy użyciu USB 3.2 Gen 1
- Trwała i stylowa obudowa z odlewanego ciśnieniowo stopu aluminium
- Cienki i kompaktowy, łatwy do przenoszenia podczas podróży
- Działa na każdym komputerze stacjonarnym lub laptopie z portem USB-A
- Podłącz i używaj, nie potrzebujesz dodatkowego zasilacza
Dane techniczne
| Rodzaj | Aktywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 14 x 30 x 100 mm |
| Waga | 45 g |
| Video |