Producenci
Trust Kabel GXT 731 Ruza Ultra High Speed HDMI
Opis
Kabel Trust GXT 731 Ruza Ultra High Speed HDMI
- Kabel HDMI o bardzo dużej szybkości
- Technologia HDMI 2.1 zapewnia szybkie, stabilne połączenie o wysokiej rozdzielczości między konsolą a telewizorem
- Obsługuje wysokie rozdzielczości i liczbę klatek na sekundę: do 8K przy 60 Hz i 4K przy 120 Hz
- Gotowy do gier nowej generacji; działa ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi HDMI
- Wysoka przepustowość 48 Gbps o długości 1,8 m z pozłacanymi wtyczkami
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Standard | HDMI Ultra HD 8K |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Przepustowość: 48 Gbps |