Producenci
Trust Kabel typu USB C HDMI CALYX
Opis
Podłącz i wyświetl
- Adapter USB-C na HDMI to idealne akcesorium do pracy lub w domu. Umożliwia proste podłączenie wyświetlacza obsługującego HDMI do dowolnego urządzenia obsługującego wyjście wideo przez USB-C.
Treści w wysokiej rozdzielczości
- Możesz teraz oglądać swoje treści w rozdzielczości Full HD 1080p lub Ultra HD 4K lub wygodniej pracować na komputerze z dodatkowym monitorem. Adapter przesyła również dźwięk za pomocą wbudowanych głośników telewizora lub monitora lub podłączonego zestawu kina domowego.
Inteligentny projekt
- Wytrzymały, ekranowany kabel o długości 1,8 m z wysokiej jakości aluminiowymi wtyczkami jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy go podłączyć i można oglądać filmy lub rozpocząć pracę. Adapter Calyx po prostu przeniesie lub rozszerzy obraz wyświetlacza, bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania lub sterowników.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1800 mm |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Żeńska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 66 g |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB-C na HDMI |
| Pozostałe parametry | Cechy szczególne - 3840x2160@30Hz, 1920x1080@60Hz |