Producenci
Trust Kamera TEZA 4K UHD
Opis
Teza Kamera internetowa 4K Ultra HD
Zaawansowana kamera internetowa 4K Ultra HD z polem widzenia 74° i dwoma zintegrowanymi mikrofonami.
Dane techniczne
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Cechy i funkcje | powiększenie cyfrowe |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Interfejs | USB |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 130 x 50 x 53 mm |
| Waga | 200 g |