Producenci
Trust Klawiatura BASICS Bluetooth US
Opis
Bezprzewodowa klawiatura Bluetooth
Ultracienka bezprzewodowa klawiatura Bluetooth do komputera, laptopa, tabletu lub smartfona.
Dane techniczne
| Model | Basics |
| Rodzaj | Standard |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Srebrny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary | 286.5 x 121 x 22 mm |
| Waga | 293 g |
| Pozostałe parametry |
|