Producenci
Trust Klawiatura GXT 856 TORAC Illuminated Gaming
Opis
Klawiatura GXT 856 Torac Illuminated Gaming
- Pełnowymiarowy układ z mocną metalową płytą górną
- Oddychające wielokolorowe podświetlenie z regulacją jasności i szybkości
- Anti-ghosting: do 8 jednoczesnych naciśnięć klawiszy
- Przełącznik trybu gry; bezpośrednio wyłącz klawisz Windows
- 12 przycisków multimedialnych bezpośredniego dostępu
Dane techniczne
| Model | GXT 856 Torac |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 188 x 468 x 37 mm |
| Waga | 913 g |