Producenci
Trust Klawiatura GXT833 Thado TKL RU
Opis
Klawiatura GXT 833 Thado TKL RU
Kompaktowa, metalowa klawiatura gamingowa z wielokolorowym podświetleniem LED.
- Dzięki kompaktowej konstrukcji TKL (20% mniejsza) zajmuje mało miejsca na biurku lub w torbie
- Wielokolorowe podświetlenie LED i efekt pulsacyjny
- Funkcja Anti-Ghosting: Obsługa do 10 jednocześnie naciśniętych klawiszy
- Wytrzymała metalowa płyta i antypoślizgowe stopy poprawiają stabilność
- 12 klawiszy multimedialnych
- Specjalny tryb gracza dezaktywujący klawisz Windows
Dane techniczne
| Model | GXT 833 Thado |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 40 x 359 x 135 mm |
| Waga | 0.688 kg |
| Video |