Producenci
Trust Klawiatura Mechaniczna GXT877 SCARR
Opis
GXT 877 Scarr
- Szybko reagujące liniowe przełączniki mechaniczne, które wytrzymują do 50 milionów naciśnięć klawiszy
- Mocna metalowa płyta górna
- 7 trybów kolorów tęczowych z regulowaną jasnością
- Zaawansowana funkcja anti-ghosting z funkcją N-key rollover
- Specjalny tryb gry do wyłączania klawisza Windows
- 8 wymiennych klawisze do gier
- 2 nóżki z regulacją wysokości z antypoślizgową gumą
- Kanał na przewody dla optymalizacji zarządzania kablami
Dane techniczne
| Model | GXT 877 Scarr |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 42 x 457 x 170 mm |
| Waga | 913 g |