Producenci
Trust Klawiatura ODY US
Opis
Klawiatura ODY US
Kompaktowa i cicha klawiatura z pełnowymiarowym układem i konstrukcją odporną na zalania.
- Kompaktowa klawiatura z pełnowymiarowym układem klawiszy stworzona do biura (w domu)
- Wygodna: niskoprofilowe przyciski pracujące miękko i bez wysiłku
- Niskoprofilowe, ciche klawisze nie przeszkadzają rodzinie lub współpracownikom
- 13 klawiszy do sterowania multimediami przyspiesza sterowanie i poprawia pracę
- Obudowa odporna na zalanie chroni przed płynami
- Połączenie plug-and-play USB; nie potrzeba baterii
Dane techniczne
| Model | ODY Wired |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 20 x 445 x 145 mm |
| Waga | 0.6 kg |