Producenci
Trust Klawiatura TK-150
Opis
Pełnowymiarowa klawiatura z miękkim klawiszem i konstrukcją odporną na zalanie.
Dane techniczne
| Model | TK-150 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Zasięg | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary | 30 x 442 x 148 mm |
| Waga | 464 g |
| Pozostałe parametry |
|