Producenci
Trust Klawiatura bezprzewodowa Lyra US zielona
Opis
Klawiatura bezprzewodowa Lyra US zielona
Kompaktowa klawiatura bezprzewodowa umożliwiająca łatwe i wygodne podłączenie kilku urządzeń; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu.
- Wygodne połączenia bezprzewodowe 2,4 GHz i 2x Bluetooth - Wykonana w 52% z tworzywa pochodzącego z recyklingu.
- Możliwość połączenia z 3 urządzeniami na raz poprzez naciśnięcie specjalnych przycisków.
- Obsługa kilku systemów operacyjnych (Windows, iOS, iPadOS, MacOS, Android, Chrome OS).
- Wbudowana bateria z możliwością ładowania umożliwia pracę nawet przez 6 miesięcy.
- Możliwe jest używanie klawiatury podczas jej ładowania.
- Niewielkie rozmiary i klawisze z mechanizmem nożycowym podobne do stosowanych w laptopach.
- Gumowe nóżki regulowane w 3 położeniach zwiększają wygodę pracy.
- 12 multimedialnych klawiszy Fn jak w pełnowymiarowej klawiaturze.
Dane techniczne
| Model | Lyra |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Zielony |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymiary | 17 x 286 x 126 mm |
| Waga | 301 g |