Producenci
Trust Klawiatura gamingowa GXT 833 Thado
Opis
Klawiatura gamingowa GXT 833 Thado
Trust Thado jest naszpikowany funkcjami, które stawiają gracza na pierwszym miejscu. Na przykład anti-ghosting, dzięki któremu możesz nacisnąć do 10 przycisków jednocześnie. Wszystkie Twoje komendy zostaną zarejestrowane przez grę. Tryb gry pozwoli Ci pozostać w grze dzięki wyłączeniu klawisza Windows, natomiast antypoślizgowe gumowe nóżki utrzymają tę klawiaturę do gier na miejscu, nawet podczas najbardziej gorących rozgrywek.
Dane techniczne
| Model | GXT 833 Thado |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 40 x 359 x 135 mm |
| Waga | 709 g |