Producenci
Trust Klawiatura gamingowa przewodowa GXT 833W Thado
Opis
Klawiatura gamingowa przewodowa GXT 833W Thado
- Kompaktowa, metalowa klawiatura gamingowa z wielokolorowym podświetleniem LED
- Dzięki kompaktowej konstrukcji TKL (20% mniejsza) zajmuje mało miejsca na biurku lub w torbie
- Ekologiczna konstrukcja; wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu
- Wielokolorowe podświetlenie LED i efekt pulsacyjny
- Funkcja Anti-Ghosting: obsługa do 10 jednocześnie naciśniętych klawiszy
- Wytrzymała metalowa płyta i antypoślizgowe stopy poprawiają stabilność
- 12 klawiszy multimedialnych
- Specjalny tryb gracza dezaktywujący klawisz Windows
Dane techniczne
| Model | GXT 833W Thado |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Biały |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymiary | 40 x 359 x 135 mm |
| Waga | 709 g |