Producenci
Trust Klawiatura gamingowa z podświetleniem GXT835 AZOR
Opis
Klawiatura gamingowa z podświetleniem GXT 835 Azor
Pełnowymiarowa klawiatura gamingowa z podświetleniem z efektem tęczy.
- Pełnowymiarowy układ klawiatury
- 3 tryby kolorystyczne o regulowanej jasności diod
- Funkcja anti-ghosting: do 8 jednoczesnych naciśnięć klawiszy
- Przełącznik trybu gracza; bezpośrednia dezaktywacja przycisku Windows
- Antypoślizgowe gumowe nóżki i 2 stopnie regulacji wysokości
- 12 klawiszy funkcyjnych multimediów
Dane techniczne
| Model | GXT 835 Azor |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymiary | 40 x 438 x 125 mm |
| Waga | 621 g |
| Video |