Producenci
Trust Klawiatura i mysz GXT 838 AZOR Gaming Combo
Opis
Podświetlana klawiatura gamingowa ze smukłą i precyzyjną myszą gamingową
Główne cechy:
- Klawiatura pełnowymiarowa
- 3 tryby kolorystyczne o regulowanej jasności diod
- Funkcja anti-ghosting: do 8 jednoczesnych naciśnięć klawiszy
- Przełącznik trybu gracza; bezpośrednia dezaktywacja przycisku Windows
- Antypoślizgowe gumowe nóżki i 2 stopnie regulacji wysokości
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | GXT 838 Azor |
| Model | GXT 838 Azor |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 3000 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Przewodowe |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Waga | 758 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Podświetlenie | Tak |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |