Producenci
Trust Klawiatura mechaniczna GXT 863 Mazz US
Opis
Klawiatura mechaniczna GXT 863 Mazz US
- Mechaniczne czerwone przełączniki o liniowym wyczuciu i szybkim czasie reakcji; idealny do gier
- Przełączniki wytrzymają do 50 milionów naciśnięć klawiszy
- Anti-ghosting N-key rollover zapobiega rejestrowaniu naciśnięć klawiszy
- Tryb gry wyłącza klawisz Windows, aby utrzymać Cię w grze
- Twoja klawiatura, twoja tożsamość; 14 trybów kolorów z regulowaną jasnością
Dane techniczne
| Model | GXT 863 Mazz |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Wymiary | 437 x 35 x 136 mm |
| Waga | 0.73 kg |
| Video |