Producenci
Trust Klawiatura mechaniczna GXT 871 Zora US RGB
Opis
Dane techniczne
| Model | GXT 871 Zora |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 33 x 440 x 136 mm |
| Waga | 0.79 kg |
| Video |