Producenci
Trust Klawiatura mechaniczna przewodowa GXT 867 Acira
Opis
Klawiatura mechaniczna przewodowa GXT 867 Acira
Mechaniczna miniklawiatura 60% dla graczy z pełnym podświetleniem RGB.
- Ultrakompaktowa klawiatura w rozmiarze 60% zapewnia więcej miejsca na ruch myszy i dodatkowe miejsce na biurku.
- Mechaniczne czerwone klawisze o żywotności do 50 milionów wciśnięć.
- Podświetlenie umożliwiające wybór spośród 16,8 mln kombinacji kolorystycznych zapewnia stylowy wygląd podczas gry.
- Oprogramowanie umożliwia dopasowanie klawiszy i podświetlenia do stylu gry użytkownika.
- Klawisze wielofunkcyjne Fn oferują bezpośredni dostęp do funkcji sterowania odtwarzaniem: odtwórz, zatrzymaj itd..
- Klawisze dwufunkcyjne zapewniają pełne możliwości działania przy mniejszym układzie klawiatury.
- Odpinany przewód USB o długości 1,5 m ułatwia przechowywanie i przenoszenie.
- Bezpoślizgowe, 2-stopniowe, gumowe nóżki o regulowanej wysokości zapewniają komfort podczas grania i pisania.
Dane techniczne
| Model | GXT 867 Acira |
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 40 x 290 x 100 mm |
| Waga | 460 g |