Producenci
Trust Klawiatura przewodowa PRIMO
Opis
Klawiatura przewodowa PRIMO
Pełnowymiarowa cicha klawiatura odporna na zalania.
- Pełnowymiarowa klawiatura zapewniająca najlepszą wydajność i produktywność
- Ciche pisanie - nie przeszkadza rodzinie ani współpracownikom
- Obudowa odporna na zalanie chroni przed płynami
- Przewód o długości 1,8 m pozwala ustawić klawiaturę w dowolnym miejscu na biurku
Dane techniczne
| Model | Primo |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymiary | 30 x 449 x 148 mm |
| Waga | 488 g |
| Video |