Producenci
Trust Kontroler bezprzewodowy GXT 1230 MUTA Nintendo Switch
Opis
Kontroler bezprzewodowy TRUST GXT 1230 MUTA na PC i Nintendo Switch
Dane techniczne
| Platforma | PC |
| Platforma | Nintendo Switch |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Liczba przycisków | 15 |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 8-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Force feedback | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 115 x 165 x 60 mm |
| Waga | 225 g |
| Video |