Producenci
Trust Kontroler bezprzewodowy GXT1246B Muta do Nintendo Switch
Opis
Kontroler bezprzewodowy GXT1246B Muta do Nintendo Switch
Kontroler bezprzewodowy do konsoli Nintendo Switch udostępniający sterowanie ruchem i wibracje
- Granie w trybie bezprzewodowym lub przewodowym przy użyciu połączenia Bluetooth lub dostarczonego kabla do grania i ładowania
- Nowy poziom wrażeń związanych z konsolą Switch dzięki wygodnym rozgrywkom w trybie telewizyjnym lub stołowym
- Kompletny układ przycisków zapewnia pełną kontrolę w grach na konsoli Switch oraz umożliwia korzystanie z funkcji zrzutu ekranu i strzelania Turbo
- Większe poczucie zanurzenia w grze dzięki czujnikowi sterowania ruchem i wibracji Dual Shock
- Wbudowany akumulator zapewniający nawet 15-godzinny* czas grania
- Odpowiedni do konsol Nintendo Switch, Switch OLED i Switch Lite
* Czas działania akumulatora na podstawie przeciętnego użytkowania, może się różnić w zależności od warunków
Dane techniczne
| Platforma | Nintendo Switch |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB-C |
| Interfejs | Bluetooth |
| Liczba przycisków | 15 |
| Liczba gałek analogowych | 2 |
| D-pad | 4-kierunkowy |
| Wibracje | Tak |
| Funkcje specjalne | Turbo |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wymiary | 61 x 161 x 111 mm |
| Waga | 218 g |