Producenci
Trust Ładowarka MAXO USB-C 100W biała
Opis
Ładowarka Maxo USB-C o mocy 100 W
Dzięki tej wydajnej ładowarce USB-C o mocy 100 W błyskawicznie naładujesz każde urządzenie ze złączem USB C: smartfona, tablet lub laptopa. Ciesz się pracą na biurku, sofie lub łóżku dzięki wyjątkowo długiemu, 2-metrowemu kablowi USB-C, zapewniającemu swobodę i elastyczność podłączania.
- Zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, nadmiernym prądem
- Technologia ładowania USB-C PD 3.0 oraz PPS
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 100 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Długość przewodu | 2 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | można ładować smartfona, laptopa lub tablet z wejściem USB C |
| Akcesoria w zestawie | Kabel USB C do USB C o długości 2 m |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Głębokość 105 x Szerokość 29 x Wysokość 70 [mm] |
| Waga | 232 g |