Producenci
Trust Ładowarka MAXO USB-C 65W biała
Opis
Ładowarka Maxo USB-C o mocy 65 W
Dzięki tej wydajnej, kompaktowej ładowarce USB-C o mocy 65 W błyskawicznie naładujesz każde urządzenie ze złączem USB C, smartfona, laptopa lub tablet. Ciesz się pracą na biurku, sofie lub łóżku dzięki wyjątkowo długiemu 2-metrowemu kablowi USB-C, zapewniającemu swobodę i elastyczność podłączania w dowolnym miejscu.
- Zabezpieczenia przegrzanie, przeciążenie, nadmierny prąd
- Technologia ładowania USB-C PD 3.0 oraz PPS
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 2 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do |
|
| Akcesoria w zestawie | Biały przewód USB C do USB C o długości 2 m |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Głębokość 87 x Szerokość 28 x Wysokość 56 [mm] |
| Waga | 104 g |