Producenci
Trust Ładowarka MacBook MAXO 61W USB-C
Opis
Prosta i niezawodna ładowarka Apple MacBook
Łatwa w użyciu i niezawodna ładowarka do laptopa Trust Maxo 61W ułatwia ładowanie w parku. Dzięki 2-metrowemu kablowi USB-C zapewnia bezproblemową kompatybilność z Apple MacBook. Naładuj laptopa - lub dowolne inne urządzenie USB-C - szybko i stabilnie, aby szybko odzyskać pełną moc.
Kluczowe cechy
- Współpracuje z Apple MacBook * z portem USB-C do ładowania
- Nadaje się również do innych urządzeń, takich jak telefony, tablety i laptopy innych marek
- Całkowita moc wyjściowa 61 W.
- W zestawie 2-metrowy kabel do ładowania
- Kompaktowy rozmiar; trwała i energooszczędna konstrukcja
- Działa przy 100-240 V AC: idealny do podróży
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 61 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Długość przewodu | 2 m |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 140 g |
| Pozostałe parametry | Akcesoria Kabel ładujący USB-C |