Producenci
Trust Ładowarka Maxo 20W USB-C biały
Opis
Trust Maxo Bardzo mała ładowarka USB-C PD 20 W - White EU
Niewielka, ale jakże mocna ładowarka USB-C 20 W do telefonów i tabletów.
- Ładowarka ma niewielkie wymiary, a mimo to zapewnia dużą moc wyjściową.
- Zapewnia szybkie i łatwe ładowanie dzięki portowi USB-C PD 20 W.
- Obsługuje protokoły ładowania PD i PPS, które pozwalają na ładowanie praktycznie wszystkich telefonów i tabletów, w tym urządzeń Apple i Samsung.
- Można jej też używać do ładowania ładowarek przenośnych lub innych urządzeń zasilanych przez port USB o mocy do 20 W.
- Idealny towarzysz podróży - z powodzeniem zmieści się w torbie, a nawet kieszeni.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 20 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 67 x 35 x 30 mm |
| Waga | 41 g |