Producenci
Trust Ładowarka Maxo 65W 2 x USB-C
Opis
Ładowarka Maxo 65W 2 x USB-C
Ładowarka o mocy 65 W z dwoma portami USB-C, umożliwiająca jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń
- Port USB-C 65 W do szybkiego i łatwego ładowania*
- Ekologiczny design; produkt wykonany w 75% z materiałów pochodzących z recyklingu
- Ładowanie każdego smartfona, tableta lub laptopa** za pomocą 2 złączy USB-C
- Ładowarka ma niewielkie wymiary, a mimo to zapewnia dużą moc wyjściową
- Bezpieczne ładowanie: ochrona przed przeciążeniami, zwarciami i przegrzewaniem
- Idealna ładowarka podróżna: można ją podłączać do wszystkich gniazd sieciowych na całym świecie (90240 V AC 60/50 Hz)
* Prędkość ładowania różni się w zależności od urządzenia
** Zapoznaj się z danymi technicznymi laptopa, aby dowiedzieć się więcej o zgodności
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 2 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 66 x 29 x 64 mm |
| Waga | 166 g |
| Pozostałe parametry | Napięcie: 5 / 9 / 15 / 20 V |