Producenci
Trust Mikrofon GXT 215 ZABI LED
Opis
- Mikrofon do gier USB z elastyczną szyjką typu "gęsia szyjka "
- Do używania z serwisami Twitch, YouTube lub czatami głosowymi podczas grania
- Stylowa, podświetlana diodami LED podstawa z łatwo dostępnym przyciskiem wyciszania
- Wskaźnik LED: świeci się, gdy mikrofon jest aktywny i wyłącza się, gdy jest wyciszony
- Kompaktowy rozmiar: zajmuje mało miejsca na biurku
- Anti-poślizgowe gumowe nóżki zapewniają stabilność
- 140 cm długości kabla
Dane techniczne
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10000 Hz |
| Czułość | 38 dB |
| Długość przewodu | 140 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 300 x 115 x 125 mm |
| Waga | 110 g |
| Pozostałe parametry | Kompatybilne platformy oprogramowania Windows, Mac OS, Chrome OS |