Producenci
Trust Mikrofon Gamingowy GXT 239 NEPA
Opis
Kluczowe cechy:
- Elastyczna przewód mikrofonu
- Łatwo dostępny przycisk wyciszania
- Idealny do użytku z Twitch, YouTube lub czatami głosowymi podczas grania
- Duża antypoślizgowa podstawa zapewniająca stabilność
- Kabel audio jack 3,5 mm o długości 1,7 m do podłączenia mikrofonu
Dane techniczne
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 2200 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 10000 Hz |
| Czułość | 38 dB |
| Technologie | Brak |
| Długość przewodu | 175 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 165 g |
| Pozostałe parametry |
|