Producenci
Trust Mini Hub USB Halyx 4 porty
Opis
Mini Hub USB Halyx 4 porty
Koncentrator USB doda 4 gniazda USB do komputera.
- Pozwala dodać 4 standardowe porty USB 2.0 do przesyłania danych i podłączania urządzeń
- Współpracuje z każdym komputerem lub laptopem z portem USB-A
- Mały i lekki, doskonały na podróż
- Wytrzymały i elegancki wygląd z aluminiową obudową
- Obsługuje USB 2.0 (do 480 Mbit/s)
Dane techniczne
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 2.0 |
| Porty | 4 x USB Type A Żeńska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 96 x 15 x 7 mm |
| Waga | 19 g |