Producenci
Trust Mysz Verto
Opis
Mysz Verto
Ergonomiczna mysz o pionowej konstrukcji zmniejsza zmęczenie przedramienia i nadgarstka.
Cechy główne produktu:
- Pozwala pracować wygodnie przez dłuższy czas bez bólu przedramienia i nadgarstka
- Wygodne miejsce na kciuk i gumowa powłoka poprawiające chwyt
- Przycisk wyboru prędkości (1000/1600 DPI)
- 2 przyciski pod kciukiem: Poprzednia i następna strona
- Atrakcyjne niebieskie podświetlenie LED
Dane techniczne
| Model | Verto Ergonomic |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 89 g |