Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa BAYO ERGO
Opis
- Pionowa konstrukcja zapewnia idealną pozycję nadgarstka, dzięki czemu można pracować przez wiele godzin bez zmęczenia
- Bezprzewodowość; praca bez ograniczeń dzięki przechowywanemu odbiornikowi USB
- Przyjazny dla środowiska dzięki akumulatorowi; nigdy więcej nie wyrzucaj baterii
- Nadaj indywidualny charakter, włączając cykl kolorów
- Dioda LED sygnalizująca niski poziom naładowania baterii ostrzega o konieczności naładowania myszy
- Dołączony kabel USB-C umożliwia kontynuowanie pracy podczas ładowania baterii
- Dostosuj prędkość kursora za pomocą przycisku DPI (800/1200/1600/2000/2400 DPI)
- Wyłącznik zasilania oszczędza żywotność baterii
- Zasięg sieci bezprzewodowej do 10 metrów
Dane techniczne
| Model | Bayo Ergonomic Rechargeable Wireless |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Nie dotyczy |
| Wymiary | 109 x 70 x 83 mm |
| Waga | 110 g |