Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa Basics czarna
Opis
Dane techniczne
| Model | Basics |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 6 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 95 x 55 x 40 mm |
| Waga | 75 g |