Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa FYDA
Opis
- Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wielogodzinną wygodę pracy
- Przyjazny dla środowiska akumulator z możliwością ładowania; nie potrzeba baterii
- Odbiornik USB typu "Plug-and-play", który można przechowywać w myszy
- Wyrzeźbiony kształt z podpórkami na kciuk i mały palec dla podtrzymania dłoni
- Sześć przycisków, w tym dwa łatwo dostępne przyciski boczne obsługiwane kciukiem (do przodu i do tyłu)
- Doskonała kontrola prędkości kursora z bardzo wysokim DPI ( 800-1200-1600-2000-2400)
- Zasięg bezprzewodowy do 10 metrów
- Oszczędzanie energii włącznik/wyłącznik
Dane techniczne
| Model | Fyda Rechargeable Wireless Comfort |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 120 x 43 x 81 mm |
| Waga | 108 g |