Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa GXT103 GAV
Opis
Bezprzewodowa mysz dla graczy
Precyzyjna bezprzewodowa mysz dla graczy wyposażona w 6 przycisków i podświetlane logo
Główne cechy:
- Przycisk wyboru rozdzielczości (1000-1400-2000 DPI)
- Zasięg komunikacji bezprzewodowej do 10 m
- Chowany mikroodbiornik
- Logo podświetlane zmieniającymi się kolorami
- Ergonomiczna i wygodna konstrukcja
Dane techniczne
| Model | GXT 103 GAV |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 124 x 76 x 40 mm |
| Waga | 88 g |