Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa GXT110 Felox czarna
Opis
Mysz bezprzewodowa GXT110 Felox
Bezprzewodowa ładowalna mysz do gier z wielokolorowym oświetleniem LED.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 42 x 70 x 131 mm |
| Waga | 92 g |