Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa GXT926 REDEX II
Opis
Bezprzewodowa mysz do gier GXT 926 Redex II
Bezprzewodowa mysz do gier o bardzo niskim opóźnieniu i w pełni regulowanym oświetleniem RGB.
Dwa sposoby gry
Ciesz się najwyższą wszechstronnością dzięki Redex II. Wybierz opcję łączności bezprzewodowej o bardzo niskim opóźnieniu za pomocą klucza USB 2,4 GHz, która zapewni do 65 godzin ciągłego użytkowania, lub użyj przewodu za pomocą dołączonego kabla Play & Charge o długości 1,6 m.
Wszystko o dokładności
Wykonuj swoje ruchy dzięki regulowanemu i bardzo dokładnemu czujnikowi optycznemu Redex II. Dzięki rozdzielczości aż do 10 000 DPI mysz ta przygotuje Cię do intensywnych rozgrywek, szybkich reakcji i nieprzerwanych zwycięstw.
Rozświetl swoje życie
Poczuj się jak gwiazda i lśnij jak gwiazda dzięki pełnemu 3-strefowemu RGB Redex II. Dzięki oświetleniu po bokach, kółku przewijania i logo możesz cieszyć się nawet 16,8 milionami różnych kolorów w naprawdę ekscytujących grach.
Dane techniczne
| Model | GXT 926 REDEX II |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | 3D |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 10000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 41 x 63 x 125 mm |
| Waga | 129 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|