Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa GXT927 REDEX+ High Perf
Opis
Bezprzewodowa mysz do gier o wysokiej wydajności GXT 927 Redex+
Wydajna bezprzewodowa mysz do gier z w pełni regulowanym oświetleniem RGB.
Dane techniczne
| Model | GXT 927 REDEX+ |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Sensor | Laserowy |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 100 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 25600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | RGB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Bateria |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 41 x 63 x 125 mm |
| Waga | 129 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|