Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa NITO
Opis
Bezprzewodowa mysz z ergonomiczną podpórką na kciuk z gumową wkładką zapewniającą pewny chwyt.
Dane techniczne
| Model | NITO |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 41 x 74 x 113 mm |
| Waga | 100 g |