Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa PRIMO MATT BLUE
Opis
Bezprzewodowa mysz optyczna
Dane techniczne
| Model | Primo matt |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 6 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 40 x 55 x 95 mm |
| Waga | 75 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|