Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa Ravan czarna
Opis
Mysz bezprzewodowa Ravan czarna
Wygodna mysz bezprzewodowa z 6 przyciskami i ergonomicznym oparciem na kciuk.
Cechy główne produktu:
- Ergonomiczne oparcie na kciuk poprawia chwyt
- Przycisk wyboru prędkości (800/1200/1600 DPI)
- 2 przyciski pod kciukiem: Poprzednia i następna strona
- Chowany mikroodbiornik USB
- Zasięg bezprzewodowy 8 metrów
- Wyłącznik
Dane techniczne
| Model | Ravan |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 109 x 72 x 41mm |
| Waga | 66 g |