Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa SURA COMFORTABLE
Opis
Wygodna mysz bezprzewodowa
Bezprzewodowa mysz o wygodnej konstrukcji, idealnie dopasowująca się do każdego rodzaju pracy.
Pokochaj swoją mysz
Dzięki wygodnej konstrukcji, dwóm przyciskom kciuka i metalowemu kółku przewijania ta pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do produktywnej pracy, przewijania i nie tylko. Czego chcieć więcej!
Praca bezprzewodowa
Przejmij kontrolę nad salą konferencyjną dzięki Sura. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu wynoszącemu 10 m możesz cieszyć się nieograniczonym doświadczeniem roboczym, które ułatwia pracę przy biurku, w sali konferencyjnej lub gdziekolwiek chcesz.
Myślenie szybko i powoli
Niezależnie od tego, czy Twoje zadania wymagają błyskawicznych ruchów, nie spiesz się, ponieważ ta mysz sobie z tym poradzi. Dzięki personalizowanej prędkości kursora w zakresie 8001200 DPI będziesz mieć wszystkie możliwości ruchu, aby sprostać nawet najtrudniejszym dniom roboczym.
Dane techniczne
| Model | SURA COMFORTABLE |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1500 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 111 x 74 x 43 mm |
| Waga | 87 g |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe:
|