Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa Verto Ergo biała
Opis
Mysz bezprzewodowa Verto Ergo biała
Wszystko naturalne
Ergonomiczny kształt myszy Verto Wireless Ergonomic Mouse ustawia ramię i nadgarstek w naturalnej pozycji pod kątem 60 stopni, zmniejszając obciążenie ramienia i nadgarstka, dzięki czemu możesz pracować wygodniej i wydajniej.
Następny poziom komfortu
Lekka konstrukcja i podpórka pod kciuk jeszcze bardziej poprawiają komfort, a gumowa powłoka poprawia chwyt i trwałość, zapewniając koncentrację i wydajność.
Brak przewodów, brak zmartwień
Po podłączeniu, przenośny mikroodbiornik USB natychmiast zapewnia zasięg 10 m, pomagając siedzieć w lepszej postawie i z większą swobodą. Gotowy do wylogowania? Włącznik/wyłącznik oszczędza żywotność baterii.
Dane techniczne
| Model | Verto Ergonomic Wireless |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 75 x 63 x 120 mm |
| Waga | 89 g |
| Pozostałe parametry |
|