Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa YVI 2.4 GHZ+BT
Opis
Mała i inteligentna mysz
Mysz bezprzewodowa Yvi to mały, inteligentny i stylowy dodatek do Twojego biurka. Łatwa w użyciu mysz z bezprzewodowym sterowaniem i kontrolką rozładowania baterii.
Dane techniczne
| Model | Yvi |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 95 x 57 x 39 mm |
| Waga | 58 g |