Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa YVI FX biała
Opis
Kompaktowa mysz bezprzewodowa z podświetleniem LED o zmieniających się kolorach
- Podświetlenie LED o zmieniających się kolorach
- Chowany mikroodbiornik USB
- Gumowe okładziny boczne zapewniające komfort pracy
- Bezprzewodowy zasięg do 8 metrów (2,4 GHz)
- Przycisk wyboru rozdzielczości (od 800 do 1600 DPI)
- Wyłącznik
- Obsługa prawą i lewą ręką
Dane techniczne
| Model | Yvi FX |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 8 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Akcesoria w zestawie | - Mysz bezprzewodowa |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 95 x 57 x 40 mm |
| Waga | 84 g |
| Unboxing |