Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa YVI RED BRUSH
Opis
Mała i inteligentna mysz
Mysz bezprzewodowa Yvi to kolorowy dodatek do Twojego zestawu roboczego. Łatwa w obsłudze mysz z bezprzewodowym sterowaniem o kompaktowej konstrukcji, która z łatwością zmieści się na każdym biurku i w każdej torbie do pracy lub w szkole.
Dane techniczne
| Model | Yvi |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 8 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 95 x 57 x 40 mm |
| Waga | 84 g |