Producenci
Trust Mysz bezprzewodowa Zaya WRL RCHRGABLE
Opis
Bezprzewodowa mysz z możliwością ładowania Zaya, niebieska
Ładowalna mysz bezprzewodowa o nowoczesnym wyglądzie i gumowym wykończeniu. Przycisk DPI. Nadajnik/odbiornik 2,4 GHz chowany w myszce.
Dane techniczne
| Model | Zaya |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 38x68x105mm |
| Waga | 71 g |